Movies
Ratings
1088
Piranha 3DRated ★ 0.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The Woman in BlackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0