Series
Ratings
64
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5