Series
Ratings
61
Another Miss OhRated ★ 3.5
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5- Juliet's ManRated ★ 4.0
Bad FamilyRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 4.0- TruthRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0