Series
Ratings
61
PluribusRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0