Movies
Ratings
270
Paradise KissRated ★ 1.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.0
St. Trinian'sRated ★ 1.5
Sky of LoveRated ★ 2.5
Girl by GirlRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 1.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0