Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
After School: Lucky or Not Season 1Rated ★ 1.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 0.5- Gokusen Season 3Rated ★ 1.5