Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0