Series
Ratings
13
High School King of SavvyRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0