Series
Ratings
91
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Terminator ZeroRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0
Depp v HeardRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5