Series
Ratings
21- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
WaywardRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0