Movies
Ratings
765
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
ManholeRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
The Last TycoonRated ★ 2.5
MurdererRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.5