Series
Ratings
411
Speed and LoveRated ★ 4.0
Pursuit of JadeRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
Positively YoursRated ★ 2.0
To My Beloved ThiefRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 5.0
- Miss Night and DayRated ★ 0.5
Romance in the HouseRated ★ 0.5
Love Never FailsRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 4.0