Movies
Ratings
831
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Riceboy SleepsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5