Series
Ratings
24
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5