Series
Ratings
16
Delicious GuysRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0