Series
Ratings
40- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0