Series
Ratings
12
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0