Movies
Ratings
210
CocoRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0