Series
Ratings
118
Hidden LoveRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Surely TomorrowRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Queen WooRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 2.5