Series
Ratings
57
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 3.5