Series
Ratings
91
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Sweet BunsRated ★ 5.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 4.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 3.5