Movies
Ratings
503
WhiplashRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
RunRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5