Movies
Ratings
1489
SinnersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Project YRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Last WitnessRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonstrumRated ★ 1.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5