Movies
Ratings
866
Project Hail MaryRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 2.5