Series
Ratings
98
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Lucky StarRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Girls' Last TourRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 3.0
Mushi-Shi Special: The Shadow That Devours the SunRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 3.0
ObsoleteRated ★ 3.0- Mahoromatic: Something More BeautifulRated ★ 3.5