Movies
Ratings
596
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 0.5