Movies
Ratings
484
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
More than FamilyRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Where is my DVD?Rated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 2.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0