Series
Ratings
355
Sweet and Salty OfficeRated ★ 3.0- HonourRated ★ 3.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
To My Beloved ThiefRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Hello DraculaRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 2.0
MotherRated ★ 5.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
TempestRated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- 메리 킬즈 피플Rated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.0