Movies
Ratings
62
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0