Movies
Ratings
22
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0