Series
Ratings
77
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
YouRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Cunk on EarthRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 5.0
The Simpsons Season 35Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
A Very British ScandalRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 5.0