Series
Ratings
81
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 5.0
ManifestRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Boss in the MirrorRated ★ 0.5
My Working VlogRated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 3.0