Series
Ratings
101
FLCLRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Scavengers ReignRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 3.0
ChihayafuruRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5