Series
Ratings
15- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0