Series
Ratings
132
The Killing VoteRated ★ 3.5- Silence of the LambsRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.0- Sing Again Season 3Rated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0- General HospitalRated ★ 2.5
- Sons and DaughtersRated ★ 1.5
- What Is Love?Rated ★ 0.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 1.5
SeoulmoonRated ★ 3.5- JealousyRated ★ 4.0
- Mr. QRated ★ 2.5
- FeelingsRated ★ 1.5
- The Final MatchRated ★ 2.5
Bayside ShakedownRated ★ 2.5