Series
Ratings
69
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
The DealRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0