Series
Ratings
21
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5