Series
Ratings
47
New Life BeginsRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 4.0
- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5