Movies
Ratings
986
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The English PatientRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 4.5
The WifeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
HostageRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.5