Movies
Ratings
591
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Romantic HeavenRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0