Series
Ratings
290
JinRated ★ 4.0
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
No No GirlsRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
1122 Ii FufuRated ★ 3.5- School Rumble: 2nd SemesterRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Aishiteruze BabyRated ★ 3.0
The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0