Series
Ratings
270
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.5
Magia Record: Puella Magi Madoka Magica Side Story Season 2 -The Eve of Awakening-Rated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.0
Ju-On: OriginsRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Yellowjackets Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
BodkinRated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
Polar Bear CafeRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5