Movies
Ratings
158
Pain and GloryRated ★ 5.0
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 4.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 4.0
Babette's FeastRated ★ 4.0
The Straight StoryRated ★ 4.5
The Elephant ManRated ★ 4.5
Inland EmpireRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 4.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
When the Wind BlowsRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 4.5
TuesdayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Sound of FallingRated ★ 4.0
DyingRated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 3.0