Series
Ratings
144
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Lucifer Season 6Rated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Lucifer Season 5Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Living With YourselfRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5