Series
Ratings
41
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 1.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5