Movies
Ratings
1353
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
CuckooRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Esper's LightRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Horse MoneyRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5