Movies
Ratings
803
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5