Series
Ratings
131
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 5.0