Movies
Ratings
1839
Match PointRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
RisenRated ★ 3.0
Europa ReportRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 4.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
Oslo, August 31stRated ★ 3.5
Mighty AphroditeRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
20 Days in MariupolRated ★ 5.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 4.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 3.5