Series
Ratings
13
Mischievous KissRated ★ 1.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0